Tarih: 01.12.2020

MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN BAŞKAN BAŞDEĞİRMENE TEBRİK 'AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ FARKI BURADA'

14.11.2020 22:54

MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN BAŞKAN BAŞDEĞİRMENE TEBRİK 'AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ FARKI BURADA'

AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin eski hastaneler bölgesindeki kampüs projesine destek verip, 'ilk inşaatı biz başlatacağız' diye çıkış yapan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'i tebrik etti

Hastaneler bölgesindeki esnaflar ve şehir adına Başkan Başdeğirmen'e teşekkür eden Özel, "hastanelerimiz taşındıktan sonra o bölgedeki esnaflarımız iş kaybına uğradı. Bizler bunun bilincindeyiz. ISUBÜ için şehir kampüsü oluşturma fikri de esnaflarımız ve o bölge için düşünülmüştü. Üniversitemiz, devletimiz ve bizler yatırımlar için çalışıyoruz, çabalıyoruz.

Ancak bir kampüs yapmak kolay değil. Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen de büyük bir sorumluluk alarak kampüste inşaata başlama sözü verdi. İnşaat başladıktan sonra gerisi mutlaka gelecektir. Bizler de destek vererek inşallah kampüsümüzü biran önce tamamlayacağız. Seçimlerden önce AK Parti belediyeceğiliği derken bunu işaret ediyorduk. AK Parti belediyeleri 'benim işim, onun işi, bunun işi' demez. Bizim belediyemiz toplumsal düşünür ve anında icraata geçer" diye konuştu .* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler