Tarih: 01.12.2020

BAŞKAN SEZGİN'DEN BAŞDEĞİRMEN VE VEKİLLERE TEŞEKKÜR

28.10.2020 21:31

BAŞKAN SEZGİN'DEN BAŞDEĞİRMEN VE VEKİLLERE TEŞEKKÜR

Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin Başkan Başdeğirmen ve Isparta Ak Parti Milletvekillerine Miryokefalon zaferi çalışmaları için teşekkür etti

Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin, yaptığı açıklamasında şunları söyledi; “Isparta milletvekillerimiz Sayın Süreyya Sadi Bilgiç, Sayın Recep Özel ve Sayın Mehmet Uğur Gökgöz’ün Miryokefalon Zaferi tescili için çalışmalarına devam ederken , seçildiği günden bu yana bizlerin yanında olan ve her platformda desteğini esirgemeyen Isparta Belediye Başkanı Sayın Şükrü Başdeğirmen Ankara ziyaretinde Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof. Dr. Birol Çetin'i ziyaret etti ve Isparta Gelendost ve çevresinde 1176 yılında Anadolu Selçuklu Devleti ile Bizans arasında yapılan ve sonucunda Anadolu'nun Türk yurdu haline gelmesine sağlayan Miryokefalon Savaşı'nı konuştu.Elindeki bilgi ve belgeleri Türk Tarih Kurumu Başkanı Prof. Dr. Birol Çetin’e takdim etti.

Sayın başkanım seçildiği günden bu yana bizlerin yanında olduğunu göstererek bizleri gerçekten mutlu etti. İnşaallah gerçek yerine oturacaktır.Vekillerimizin azmi ve yerel yönetimlerin desteği ile yoğrulacak olan bu hamur bizleri daha güçlü kılacaktır.

İlçe halkım adına Vekillerimize ve başkanıma şükranlarımı sunarım.”* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler