Tarih: 24.10.2020

BAŞDEĞİRMEN’DEN DOĞALGAZ REZERVİ TEŞEKKÜRÜ

23.08.2020 22:55

BAŞDEĞİRMEN’DEN DOĞALGAZ REZERVİ TEŞEKKÜRÜ

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Karadeniz’de Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz rezervinin keşfedildiği müjdesi ülkemizin gücüne güç katmıştır dedi.

Başdeğirmen açıklamasında: Karadeniz’de yapılan çalışmalar sonucunda 320 milyar metreküplük doğalgaz rezervi bulunduğu müjdesini paylaşan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, şahsım, ve hemşehrilerim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu müjde ile ülkemiz enerjide tam bağımsızlık yolunda önemli bir adım atmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin her bir ferdi tek yürek olmuştur. Ülkemiz, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Ülkemizin gücüne güç katan ve yeni bir dönemin kapılarının aralanmasını sağlayan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm bakanlarımıza ve emeği geçen herkese şahsım ve Ispartalı hemşehrilerim adına saygılar sunuyorum.* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler