Tarih: 02.12.2020

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

30.07.2020 10:00

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Başta siz değerli okurlarımız olmak üzere, Ispartalı hemşehrilerimin ve islam aleminin mübarek Kurban bayramını en kalbi duygularımla kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Pandemi döneminde sokağa çıkmanın yasak olduğu mübarek Ramazan Bayramını buruk geçirmiştik. Ahirete intikal eden aile büyüklerimizin mezarlarının ziyaretini gerçekleştiremediğimiz ramazan bayramında maalesef akraba, eş dost ve komşularımıza bayram ziyareti yapamadık ve biraraya gelememiştik.

Pandemi dönemi halen devam ediyor ama en azından yasakların olmadığı bir bayrama girmlek üzereyiz. Bmezar ziyareti yapabileceğiz, bayram namazımızı eda edebileceğiz, eş, dost ve akrabalaramıza bayram ziyaretinde bulunup bayramlarını tebrik edebileceğiz.

Yasak yok diye, Sağlık bakanlığının koyduğu en az üç kuralın dışına çıkmamamız gerektiğininde bilincinde olmalıyız. Maskemizi takacağız, sosyal mesafemizi koruyacağız ve hijyen kurallarına dikkat edip virüsten uzak bir bayramı geride bırakacağız. Aksi halde bayramı zehir edip, virüsü çoğaltarak eski yasaklı günlere geri dönmeyelim!...

Bu arada virüs kadar trafik canavarınında kol gezdiği bugünlerde aşırı sürat, uykusuzluk, alkol ve kurallara uymamak gibi trafikte seyir ederek kazalara sebebiyet vererek trafik canavarını sevindirmeyelim. Sevdiklerimize 10 dakika geç ulaşalım ama sağlıklı ulaşalım. Bu nedenle özellikle araç sürücülerinin dikkatli olmalarını hassaten uyarıyor ve trafikte dikkatli olmalarını rica ediyorum.

Bir kez daha kesilen kurbanlarımızın, yapılan dualarımızın kabul olması temennisi ile   Mübarek Kurban bayramının hayırlara vesile olması temennisi ile herkesin bayramını kutluyor, sağlık ve huzur içinde nice bayramlara ulaşmayı yüce rabbimden niyaz ediyorum.

Saygılarımla...* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler