Tarih: 13.07.2020

KÜLTÜR SANAT MUHABİRLERİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

23.06.2020 19:56

KÜLTÜR SANAT MUHABİRLERİ ANTALYA’DA BULUŞUYOR

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Katkılarıyla Kültür Sanat Muhabirleri Derneği tarafından organize edilen ve ilki 12 Mart tarihinde Ankara’da Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un katılımıyla gerçekleştirilen “Medya Kültür Sanat ve Turizm Buluşmaları” etkinliğinin ikincisi 24-25-26 Haziran Tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

O SORUNUN CEVABINI ARAYACAKLAR…

Anadolu’nun çeşitli illerinden Antalya’ya gelecek Gazeteciler 3 gün boyunca Koronavirüs salgın hastalığı sebebiyle alınan tedbirlerden sonra Haziran ayında başlatılan yeni normalleşme sürecinde nasıl tatil yapılır? Sorusunun cevabını bulacak.

BAŞKAN GÖKDEMİR; “TURİZMİN ‘YENİDEN’HAREKETLENMESİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR”

Kültür Sanat Muhabirleri Derneği Başkanı İbrahim Gökdemir Medya, Kültür Sanat ve Turizm buluşmaları projesinin Antalya etkinliği hakkında yaptığı açıklamada Korona virüs salgın hastalığı sebebiyle sekteye uğrayan turizmin yeni normalleşme süreciyle hareketlilik kazanabilmesi için Antalya etkinliklerinin büyük önem arz ettiğine dikkat çekti.

“PANDEMİ İLE İLGİLİ ANTALYA’DA ALINAN ÖNLEMLERİ AKTARACAĞIZ”

Anadolu’dan gelen Gazetecilere yeni normalleşme sürecinde Antalya’da alınan önlemlerin anlatılacağını ifade eden Gökdemir “Kültür sanat muhabirlerinin Antalya’da ki izlenimlerini okuyucuları ve izleyicileriyle paylaşması, haber, makale ve yazı dizisi halinde yayınlanacak haberlerle Anadolu insanının ‘Pandemi döneminde tatil yapılır mı?’ sorusunun cevabını bulacağına inanmaktayız. Şu anda tatile çıkmakta kararsız kalan vatandaşlarımız için etkinliğimizi oldukça önemli görmekteyiz” dedi.

ANTALYA’NIN TARİHİ DEĞERLERİ GEZİLECEK

Başkan Gökdemir, etkinlik süresince Kültür sanat muhabirlerinin Antalya’nın tarihi bölgeleri Kale içi, Perge ve Aspendos’ta incelemeler yapacağına da dikkat çekti.

KÜLTÜR – SANAT BULUŞMALARININÜÇÜNCÜSÜ İSTANBUL’DA

Medya, Kültür Sanat ve Turizm Buluşmaları projesi Antalya’nın ardından 9-10-11 Temmuz tarihinde İstanbul’da devam edecek ve 17-18-19 Temmuz tarihinde Erzurum’da son bulacak.

ISPARTA'DAN HAKAN YAMAN VE YUNUS ÖZLER KATILACAK


Öte yandan yapılacak programa Isparta'dan gazeteci Hakan Yaman ve Yunus Özler katılacak. Proje ile ilgili izlenimleri ve yorumları program sonrası Hakan Yamanın kaleminden yine İspartatv.tv adresinden takip edebilirsiniz.* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler