Tarih: 07.06.2020

KARAHAN'DAN BAŞDEĞİRMENE TEŞEKKÜR

12.05.2020 17:27

KARAHAN'DAN BAŞDEĞİRMENE TEŞEKKÜR

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan, Covid-19 virüsünden ekonomik anlamda çok kötü etkilenen Isparta medyasına maddi ve manevi destek sağlayan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'e teşekkür etti.

Bütün dünyayı etkisi altına alan ve Mart ayında ülkemizde de görülen Covid-19 salgınından şüphesiz en çok etkilenen sektör de basın camiası oldu. Isparta basının bu süreçten etkilenmemesi için elinden gelen çabayı gösteren Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'e esnaf ve vatandaşlardan sonra da bir teşekkür de IGC Başkanı Şevket Karahan' dan geldi.

Isparta basını adına Başdeğirmen'e teşekkür eden Karahan şu açıklamada bulundu: 'Herkesin malumu olduğu üzere dünya ve ülkemiz virüs ile mücadele ediyor. Onlarca sektör de olduğu gibi basın sektörü de Covid-19 salgınından fazlasıyla etkilendi.

Şüphesiz bu süreçte meslektaşlarımız da maddi ve manevi olarak zorluklar yaşıyor. Allah'a hamd olsun ki Isparta'da meslektaşlarımızdan hiç kimse

Covid-19'a yakalanmadı. Manevi olarak üstesinden gelmeyi büyük anlamda başardığımız virüse, ne yazık ki maddi olarak yenildik ve zor günler geçiriyoruz. Bu süreçte yaşadığımız zorlukları gören Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen medya çalışanlarına tereddüt etmeden destek sağlayarak yaramıza merhem oldu.

Sayın Başkanımız, ofislerimizi dezenfekte ettirerek, çalışanlarımıza maske dağıttı. Bu süreçte devlet adamlığına yakışır bir tavır sergileyen Şükrü Başdeğirmen, bir kez daha hem vatandaşın hem de basın mensuplarının sevgisini kazandı.

Isparta basının ayakta kalması için bütün imkanlarını seferber eden Sayın Başdeğirmen'e şahsım ve temsil ettiğim camiam adına sonsuz teşekkür ederim. El birliğiyle virüsü yeneceğiz. Başta Sayın Başkan olmak üzere Belediyenin bütün kahramanlarına bu süreçte başarılar diliyorum' dedi.* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler