Tarih: 28.03.2020

BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN SAĞDUYU ÇAĞRISI:

19.03.2020 14:56

BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN’DEN SAĞDUYU ÇAĞRISI:

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Korona Virüs riskine karşın alınan tedbirler ve bugüne kadar yaptıkları uygulamalar hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, şehirde bugüne kadar belediye olarak Korona Virüs riskine karşın yapılan çalışmalarla ilgili genel bir değerlendirmede bulundu. Başdeğirmen, vatandaşların ortak kullanım alanları başta olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşları ile cadde ve sokaklarda yapılan dezenfekte çalışmaları, zabıtanın fiyat denetimleri ve birçok hususta ayrıntılı bilgiler verdi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Tüm Dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs, maalesef ülkemizde de görülmüştür. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda devletimizin her kademesi bu virüsten halkımızın korunması, ülkemizin bu süreci en asgari zararla atlatması için bir dizi önlem almış ve hızla uygulamaya koymuştur. Tedbirler ancak hepimiz uyguladığımız zaman netice verir. Lütfen uyarılara kulak verelim, ihmal etmeyelim ve özenle uygulayalım. Isparta Belediyemiz de Türkiye’de ilk coronavirüs olayının açıklanmasının ardından harekete geçmiştir.

Tedbirler ancak hepimiz uyguladığımız zaman netice verir.* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler