Tarih: 04.06.2020

BAŞDEĞİRMEN VE A TAKIMI!

12.02.2020 13:18

Isparta Belediyesinde taşlar yavaş yavaş yerine oturmaya başladı. Başkan Şükrü Başdeğirmen A takımını kurmaya, uyum içerisinde çalışabileceği ekibini oluşturmaya devam ediyor. Başkan yardımcılıklarına Meclis üyesi Hakkı Kaya’nın yanı sıra eski başkan yardımcılarından Ercan Akkoç’u ve bir süre özel kalemde görev yapan Fatih Yaman’ı başkan yardımcılıkları görevlerine atadı.

BAŞDEĞİRMEN VE A TAKIMI!

Bu arada Özel kaleme içimizden birisi, meslektaşımız Dilek Toros’u getirerek kendisine en yakın isimleri de belirlemiş oldu.

Başarıda, Başarısızlıkta ekip işidir. Sayın Başdeğirmen’in 5 yıllık görev süresinde başta başkan yardımcıları olmak üzere, daire müdürleri ve bütün belediye personeli samimi, içten çalışarak görevlerini layıkı ile yerine getirmeleri halinde elbette başarı kendiliğinden gelecektir.

Görevini layıkı ile yapmayan, kaytaran, mesai saatlerine uymayanlar olursa, zaman içerisinde layık oldukları yerlere gidecektir. Böyle kişiler sadece kendilerine değil şehrimize de ihanet etmiş olurlar, herkes aldığı paranın hakkını son kuruşuna kadar vermek zorunda.

Belediyedeki bu değişiklikler sonrasında özellikle sosyal medyada birçok yorumlar yapıldı. Bütün yorumları dikkatlice okudum, herkesin görüşüne saygı göstermek gerek. Katıldığımız olur, katılmadığımız olur. Fikirler insanların kendisini bağlar.

Ben diyorum ki, bir futbol takımında teknik direktör takımın nasıl tek patronu ise Belediyede takımın tek patronu başkandır. Elindeki personelin içiresinden en iyi kadroyu sahaya çıkartcak ve başarılı sonuçlar alacaktır. Kimse teknik direktörün işine karışmasın.

Sayın Şükrü Başdeğirmen’i 30 yıldır tanırım. Bugüne kadar herkesin iyi ve kötü gününde yanında olmuş, samimi içten ve dürüstlüğüne inandığımız, değer verdiğimiz ve saygı duyduğumuz bir isimdir. Onun bu özellikleri ve karakteri bu süreçte onu önce Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığına, sonrada Belediye başkanlığına kadar getirmiştir.

Bu süreçte hep yanında yer aldığımız, açık ve net bir şekilde taraf olup destek verdiğimiz sayın Başdeğirmenin, ekibi ile birlikte 5 yıllık Belediye başkanlığı döneminde de hayırlı ve güzel hizmetlere imza atacağını ve şehrimizin her alanda gelişip büyümesine katkı sunacağına olan inancımı bir kez daha ifade ederek yazımı tamamlamak istiyorum. Saygılarımla.* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler