Tarih: 05.06.2020

BALIK KÜLTÜRÜ OLANLARA MÜJDE KONAK BALIK RESTAURANT AÇILDI

09.10.2019 14:38

BALIK KÜLTÜRÜ OLANLARA MÜJDE KONAK BALIK RESTAURANT AÇILDI

Her alanda gelişen şehrimizde hizmet sektörü kervanınada yeni işletmeler eklenmeye devam ediyor. Son olarak tarihi damgacı sokaktaki Konak Balık restaurant da müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Üniversite kenti Isparta”da son yıllarda iç turizmdede büyük bir gelişimin sağlanması ile birlikte dışardan gelen yabancılara farklı seçenekler sunabilme adına tarihi konak balık restaurantı da önemli bir hizmet olarak görebiliriz.

Balık kültürü olan müşterilerin aradığı ve vazgeçemediği mekan olarak dikkat ceken konak Balık restaurant, Isparta turizmine kazandırılması için büyük gayret sarfedilen damgacı sokakta bulunuyor. Daha öncede restauranıt olarak hizmet veren mekan tarihi konak olma özelliğini taşıyor. Dekoru, ışıktlandırılması, iç mimarısı ile farklı bir konsepde ve özel localarda müşterilerini ağırlayan mekanın işletmeciliğini Ali Karaağaçlı ve Mustafa Başar yapıyor.

Mekanı yerinde görme ve test etme adına gittiğimiz tarihi konak balık restaurantda bizleri ağırlayan işletmeci Ali Karaağaçlı ve güler yüzlü personeli ile Akdeniz ve Egenin bin birçeşit deniz ürünlerini tatma imkanı bulabiliyorsunuz.

Tarihi konak balık restaurant işletmecisi Ali Karağaçlı yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi. “Isparta bir Üniversite ve  hizmet sektörünün yoğun olduğu ve son yıllarda turizm adınada büyük gelişmelerin yaşandığı bir il. Genellikle sahil kesiminde balık kültürünün yoğun olduğu işletmeler neden Ispartada olmasın düşüncesi ile yola çıktık ve bu mekanı müşterilerimizin hizmetine açtık. Hizmetimizden ve kalitimizden memnun kalanların bir daha geldiği işletmemizde Akdeniz ve Egenin zengin  leezzetlerini bulabilirsiniz. Aradığınız her çeşit deniz ürünün yanısıra zengin soğuk mezelerimizde mevcuttur.150 kişilik salonumuzla gurup yemekleride verebiliyoruz. Damgacı sokağın Isparta turizmine kazandırılması ile birlikte burada bu tür işletmelerin zoğalacağınıda düşünüyoruz. Bizler her türlü riski alarak bu işletmeyi Ispartaya kazandırdık. Isparta”da yaşayan elit insanların bu tür işletmelere sahip çıkacaklarına olan inancımız tamdır. Ayrıca dışardan gelen misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz elit mekanların olmasıda Ispartanın gururu ve yüzakı olacaktır” dedi.

Ispartada balık restaurant kültürünü getiren ve zenginmeştiren işletme sahiplerini yürekten kutluyor, çalışanları ile sağlıklı ve başarılı hizmetler sunacaklarına olan inancımızı ifade etmek istiyoruz.

Özellikle balık  kültürü olan ve hafta sonları Antalya’ya akan müşterilerin bundan böyle Isparta”da bu hizmeti en iyi şekilde alabileceklerini düşünüyorum. Yapmamız gereken tek şey, Ispartaya bu hizmetleri getiren işletmecileri tebrik etmek ve onlara sanip çıkmak olmalı....
 

Haber-Yorum: Hakan Yaman

 * Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
1
  • Balık meraklsisi 09.10.2019 15:52

    Tatlar harika meze çeşidi çok fazla ve kaliteli hizmet her şey güzel

Benzer Haberler
Ulusal Haberler