Tarih: 04.06.2020

ISPARTA'DA 200 YETİME HARÇLIK PAKETİ DAĞITILDI

01.10.2019 13:13

ISPARTA'DA 200 YETİME HARÇLIK PAKETİ DAĞITILDI

Isparta’da İYİLİKDER ve İyilikte Yarışanlar Derneği tarafından eğitim öğretim sezon boyunca her ay yetimlere okul kantin malzemelerinden oluşan harçlık paketi dağıtılıyor.

İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) ve Isparta İyilikte Yarışanlar Derneği, derneklerine kayıtlı yaklaşık 200 yetime okula götürebilecekleri kantin malzemelerinden oluşan harçlık paketi dağıttı.

Derneklerin, ‘Onların da harçlık hakkı var’ sloganıyla yola çıktığı Isparta merkezli çalışmanın, okulların açık olduğu yaklaşık 9 aylık süre boyunca devam ettirilmeye çalışılacağı bildirildi. 

Harçlık paketlerinin, özellikle babası olmayan çocuklar için hazırlandığı ve her ay rutin olarak dağıtım yapıldığı belirtildi.

Finansmanını dernek bağışçıları ve gönüllülerin sağladığı çalışmayı geçen yıl başlattıklarını dile getiren İYİLİKDER Isparta Temsilcisi ve Isparta İyilikte Yarışanlar Derneği Başkanı Ramazan Toker, kendilerine destek veren bağışçı ve gönüllülere teşekkür etti.* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler