MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN FLAŞ AÇIKLAMA

24.08.2019 19:09

MİLLETVEKİLİ ÖZEL'DEN FLAŞ AÇIKLAMA

Merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Recep Özel, ISUBÜ’ye tahsis edilen eski hastaneler bölgesinde Milli Eğitim’e bağlı Eğitim Kompleksi yapılabileceğini gündeme getirdi. Milletvekili Özel, “çarşı merkezindeki ŞAİK, Merkez İmam Hatip, eski Anadolu Ticaret, Halk Eğitim ve Öğretmenevi’ni yıkıp, yerine altında otopark olan büyük bir kent meydanı yapalım” diye konuştu. AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak ile İl Genel Meclis Üyesi Mükerrem Çetinkaya’nın da katıldığı programda merkez mahalle muhtarları, Milletvekili Özel’e taleplerini ilettiler.

MUHTARLAR SİYASETİN KARAKOLUDUR

Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi, kendilerine vakit ayıran Milletvekili Özel’e teşekkür etti. Milletvekili Özel’e istedikleri her an ulaşabildiklerini belirten Büyükleblebi, “sayın Milletvekilimiz sağ olsunlar her zaman sorunlarımız ile ilgileniyor, her türlü konuda yardımcı oluyor” dedi.

Milletvekili Özel de “31 Mart seçiminden sonra yoğunluk yaşadım. Hepinize hayırlı olsun. Hepimiz seçimle geldik. Halkın yönetime katılması noktasında karakol görev yapar. Sizler siyasetin karakolusunuz. Demokrasi ile gelinen yerler sağlıklı işler ve iletişim mekanizması iyi işlerse memleketimiz kazanır. Belediye seçimlerinde halkımız AK Parti’yi tercih etti. Seçim bitti. Seçilenin başımızın üstünde yer var” dedi.

 HEPİMİZİN PARTİSİ ISPARTA

 Isparta’da geleceğe yönelik doğru planlama yapılması gerektiğini kaydeden Milletvekili Özel, şöyle devam etti: “Isparta’da eğitim planlayamadık. Okul yerinden para isteniyordu. İyi yapılana da teşekkür ediyoruz. Şehirleşme çok güzel, eğitim ve sağlık altyapısı çok iyi. Geleceğe yönelik doğru planlama yapılmalı. Isparta, Türkiye’de keşfedilmemiş 3 ilden birsi. Amasya, Kastamonu ve Isparta. Gelecek daha güzel olacak. Bu yıl turizm çok iyiydi. Kalıcı hale getirmeliyiz. Isparta’nın kıymetini çok iyi bilmeliyiz. Siyasi düşüncelerimizi bir kenara bırakalım. Önceliğimiz Isparta olsun. Muhtar ‘şu görüşten ‘ diye hizmette ayrıcalık olmaz. Geçmişte olmuş olabilir. Hepimizin partisi Isparta. Bundan sonra Isparta vaktidir. Belediye Başkanımız çok iyi. O kapı size her zaman açık, hiç kapanmayacak. Bunu iyi değerlendirin.”

ESKİ HASTANE ALANLARI EĞİTİM KOMPLEKSİ OLSUN

 Milletvekili Özel, bir muhtarın eski Devlet Hastanesi ve eski Doğumevi’nin olduğu alanların nasıl değerlendirileceğine ilişkin soruya şu cevabı verdi:

“2 tane hastane bölgesi. ISUBÜ’nün gelmesi mi daha iyi yoksa. Başka bir öner… Merkezdeki okullarımız var. Halk Eğitim, ŞAİK ve diğer okulları yıkarak Doğumevi orası eğitim kompleks yapılsın. Okulların olduğu bölge meydan olsun. Böyle bir düşüncemiz var. Okulu yapıp Milli Eğitim’e vereceğiz. O bölgeyi de devralacağız. Bu konuyu sayın Cumhurbaşkanımıza sunup, desteğiyle çözümleyebiliriz diye düşünüyorum.”* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler