BELEDİYENİN KAPILARI HİÇBİR ZAMAN SİZE KAPANMAYACAK

23.08.2019 14:52

BELEDİYENİN KAPILARI HİÇBİR ZAMAN SİZE KAPANMAYACAK

 

Isparta Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi ve yönetimin organize ettiği toplantıya katılan AK parti Isparta Milletvekili Recep Özel yaklaşık 2 saat süren toplantıda merkez mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek sorunlarını ve beklentilerini not aldı.

Muhtarlar derneği başkanına ait Gökçay girişindeki açık alanda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi, sözlerine Çetincede yaşanan ve muhtarın ölümü ile sonuçlanan vahim olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirerek başladığı konuşmasında muhtarların can güvenliğinin olmadığını söyledi. Başkan Büyükleblebi bugün burada birkaç muhtar arkadaşımızın dışında 44 mahallemizin muhtarları olarak sizlere sorunlarımızı ve beklentilerimizi aktarmak, hasbial edebilmek için biraraya geldik, öncelikle davetimizi kırmayarak bizleri onurlandırdığınız için size çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Milletvekili Özel’de 31 Mart yerel seçimlerinde halkın oyları ile seçilmiş siz değerli muhtarlarımıza hayırlı olsun ziyaretini geçte olsa bugün yapıyoruz. Öncelikle hepinizi tebrik ediyor mahallerinize yapacağınız hizmetlerde başarılar diliyorum. Sizler siyasetin karakol görevini yapıyorsunuz. Sizlerde bizler gibi halkın oyları ile seçilmiş kişilersiniz, iletişim kanallarımızı açık tutar ve iyi kullanırsak Isparta kazanır, ülke kazanır. Geçmişi eleştirmek istemiyorum ama bugüne kadar Ispartanın 30 yılını planlayamadık, birliktelik sağlayamadık, geleceği planlayamadık. Bugünden itibaren yapılan hizmetlerin üstüne koyarak yolumuza devam edeceğiz. sizler bizler için kıymetlisiniz. Bakın Türkiyede keşfedilemeyen üç ilden birisi Isparta. İlimizin doğal güzelliklerini ve zenginliklerini gün yüzüne çıkarmak, daha çok kesime tanıtmak ve şehrimizi dahada güzelleştirerek için birlikte hareket etmeliyiz. Elbette hepinizin beklentileri, sorunları vardır ama ben bugün belediyenin yapacağı hizmetleri değil bizim yapabileceğimiz hizmetleri sizlerle konuşmak istiyorum. Zaten belediyenin kapıları hiçbir zaman sizlere kapanmayacak, Isparta AK parti belediyeciliğine geçmenin farkını görecek’ dedi.

Merkezdeki bütün mahalle muhtarlarının tek tek dinleyen ve not alan Milletvekili Özel, Merkez mahalle muhtarlarından , merkeze bağlı köy muhtarlar ilede biraraya geleceklerini dile getirdi.

Öte yandan Muhtarlar sorunlarını tek tek anlattıkları Milletvekili Özel”den mahallelerine okul, sağlık ocağı gibi hizmetlerin gelmesini isterken, bazı muhtarlar trafikten, otoparktan, sosyal tesislerin eksikliğinden bahsederek sorunlarını dile getirmiş oldu.

Yaklaşık iki saat süren ve oldukca verimli geçen toplantının ardından muhtarlar Milletvekili Özel ile birlikte hatıra fotografı çektirdi.* Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

Yorumlar
0
  • Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Benzer Haberler
Ulusal Haberler